Zainteresowania

Zainteresowania

Astronomia


Więcej

Astronomia to jedna z najbardziej niezrealizowanych moich pasji. Nie oznacza to, że nie będzie w tym miejscu żadnych rozważań…Będe dzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz opiniami nt. życia poza Ziemią oraz najnowszymi odkryciami w dziedzinie astronomi.

Okąd zakupiłem nowoczesny teleskop i literaturę, z pewnością pasja ta ma szanse rozwinąc się w pełni.


Więcej w tym temacie

Geografia


Więcej

Ta pasja zrealizowana jest w pełni. Podróże po Polsce i Europie, nie tylko palcem po mapie, najlepiej obrazują realizację i zadowolenie. Mapy to moja wielka pasja i spełnienie. W wojsku mapa na każdy dzień, w turystyce bez niej ani rusz. W życiu codziennym też się przydaje. No i te wszelakie współczesne udogodnienia! Wiwat geografia!


Więcej w tym temacie

Historia


Więcej

Niepodważalna królowa moich pasji – HISTORIA, a szczególnie Historia Wojskowości i Historia Polski…Sam smak! Palce lizać 🙂


Więcej w tym temacie

Literatura


Więcej

Uwielbiam pisać. Lubię te “układanki” literowe i wyrazowe. W opracowaniu Dzieje Rodziny Patriotycznej z Wielkopolski. Liczne biogramy naszych Bohaterów oraz podziw nad dziełem Antoniego Nawrockiego pt. “Potomek Banity”. Dzieł Jego było jednak znacznie więcej…


Więcej w tym temacie

Muzyka


Więcej

Druga z pasji “naczelnych”. W zasadzie wszystko jest w moim “Życiorysie Muzycznym” do którego z radością Was odsyłam. To wielkie spełnienie i wielka tajemnica i satysfakcja.


Więcej w tym temacie

Ratownictwo


Więcej

Pasja spełniona, chociaż narodziła się najpóźniej.  Doskonale wypełniła pustkę po wojsku. Odrodziła moje siły i przywołała nowe pomysły!  Rola i znaczenie Ratownictwa dla bezpieczeństwa Państwa są dzisiaj decydujące. Dzieki temu Powstał tzw. “ZMIM 2009”.


Więcej w tym temacie

Sport


Więcej

Mimo, iż nie jestem zawodowym sportowcem to sądzę, że zrealizowałem tę pasję i dalej ją realizuję. Jestem Mistrzem i Wicemistrzem rodziny w tenisie stołowym. Wygrywałem też turnieje w wojsku i tzw. wakacyjne. Uwielbiam rower i kolarstwo, choć obiecuję sobie, że w następnym roku dam z siebie znacznie więcej. Niewątpliwie mam pewien dar do piłki nożnej, skoro jeszcze teraz strzelam bramki dużo młodszym 🙂  Lubię też pływanie, no i strzelectwo, gdzie sukces sypał się za sukcesem (WAT, Lotnictwo). W szkole lubiłem gimnastykę.


Więcej w tym temacie